klasy

I a

Wychowawca: Monika Borowska

Przewodniczący: Agata Olejarczuk

Z-ca: Miłosz Naklicki

Skarbnik: Jakub Rypina

 

I b

Wychowawca: Mieczysława Adamczuk

Przewodniczący: 

Z-ca: 

Skarbnik: 

 

I c

Wychowawca: Jerzy Kusz

Przewodniczący: Przemysła Grela

Z-ca: Kinga Łapa

Skarbnik: Kacper Wierzański

 

I d

Wychowawca: Renata Czerwieniec

Przewodniczący: Martyna Barczak

Z-ca: Dominik Głuszczak

Skarbnik: Julia Kurantowicz, Wiktoria Jurkowska

 

I e

Wychowawca: Michał Pałczyński

Przewodniczący: Paulina Czugała

Z-ca: Gabriela Łuczak

Skarbnik: Agata Łaba

 

I f

Wychowawca: Beata Wasilewska-Wnuk

Przewodniczący: Mikołaj Suszek

Z-ca: Weronika Tutka

Skarbnik: Aleksandra Tomczak

 

I g

Wychowawca: Dorota Wiśniewska-Brogowska

Przewodniczący: Wojciech Piwkowski

Z-ca: Izabela Zając

Skarbnik: Karolina Krawczyńska

 

I h

Wychowawca: Gabriela Kostrubała

Przewodniczący: Karol Kniaź

Z-ca: Izabela Chadaj

Skarbnik: Olga Jankowska

 

I i

Wychowawca: Urszula Kusz

Przewodniczący: Kinga Lal

Z-ca: Ada Siulkowska

Skarbnik: Wiktoria Litwińczuk

 

II a

Wychowawca: Grzegorz Nogas

Przewodniczący: Mikołaj Kulczyński

Z-ca: Paweł Szewczuk

Skarbnik: Zuzanna Podolak

 

II b

Wychowawca: Elżbieta Grzybek

Przewodniczący: Aleksandra Staniecka

Z-ca: Dominik Wieczorek

Skarbnik: Joanna Głazowska

 

II c

Wychowawca: Zbigniew Pałka

Przewodniczący: Konrad Buczak

Z-ca: Kamil Marzec

Skarbnik: Kamila Rarot

 

II d

Wychowawca: Jadwiga Rogala

Przewodniczący: Andrzej Ferens

Z-ca: Adrianna Różańska

Skarbnik: Wiktoria Pałczyńska

 

II e

Wychowawca: Piotr Linek

Przewodniczący: Aleksandra Paszko

Z-ca: Justyna Kot

Skarbnik: Monika Jamroż

 

II f

Wychowawca: Małgorzata Twardziszewska

Przewodniczący: Michał Waśko

Z-ca: Krystian Petz

Skarbnik: Marta Jankowska

 

II g

Wychowawca: Lucyna Mielniczuk

Przewodniczący: Katarzyna Kukiełka

Z-ca: Diana Siemko

Skarbnik: Natalia Duszejko

 

II h

Wychowawca: Beata Hawrylak

Przewodniczący: Aleksandra Mazurek

Z-ca: Joanna Malczewska

Skarbnik: Aleksandra Proć

 

II i

Wychowawca: Agnieszka Niańko

Przewodniczący: Agata Dereń

Z-ca: Justyna Nadłonek

Skarbnik: Karolina Tauz

 

 

III a

Wychowawca: Mariusz Farion

Przewodniczący: Karolina Wołoch

Z-ca: Piotr Nowosad

Skarbnik: Patrycja Korol

 

III b

Wychowawca: Joanna Barańska-Budzyńska

Przewodniczący: Aleksandra Metner

Z-ca: Katarzyna Malczewska

Skarbnik: Daria Rzemieniak

 

III c

Wychowawca: Agata Tyszko-Dorn

Przewodniczący: Weronika Mulawa

Z-ca: Kinga Zarębska

Skarbnik: Karolina Strzelec, Klaudia Rębacz

 

III d

Wychowawca: Marta Dynowska

Przewodniczący: Kinga Kwarciana

Z-ca: Sylwia Mandziuk

Skarbnik: Weronika Kopczyńska

 

III e

Wychowawca: Katarzyna Wyszyńska-Gwozda

Przewodniczący: Kinga Krupa

Z-ca: Magdalena Sawic

Skarbnik: Patrycja Frańczuk

 

III f

Wychowawca: Dorota Wituch

Przewodniczący: Michał Paszko

Z-ca: Agnieszka Palonka

Skarbnik: Karol Pastuszak

 

III g

Wychowawca: Magdalena Nizioł

Przewodniczący: Konrad Lipiak

Z-ca: Sylwia Adamczyk

Skarbnik: Iza Dumicz

 

III h

Wychowawca: Barbara Kowalczyk

Przewodniczący: Partycja Wołk

Z-ca: Gabriel Turzyniecki

Skarbnik: Filip Chmiel

 

III i

Wychowawca: Magdalena Lis

Przewodniczący: Szymon Wiśniewski

Z-ca: Emilia Krzyżanowska

 

Skarbnik: Monika Kisiel