zajęcia pozalekcyjne

rok szkolny 2016/2017

LP.

IMIĘ

NAZWISKO

ZAJĘCIA

DZIEŃ/GODZ.

1.          

Mieczysława

Adamczuk

Zajęcia z j.angielskiego – koło dla maturzystów z 3i

Środa – 1 lekcja

2.          

Paulina

Adamowicz

Zajęcia dla maturzystów

Czwartek – 1 lekcja

Piątek – 1 lekcja

3.          

Krzysztof

Bałuka

Koło przedmiotowe „Młodzi

Środa – 8 lekcja

4.          

Joanna

Barańska-Budzyńska 

Zajęcia przygotowujące do konkursów

Wtorek – 8 lekcja

5.          

Maria

Bikowska

Zajęcia z uczniem zdolnym – koło polonistyczne

Środa 8.00

6.          

Maria

Bubiłek

Koło matematyczne

Sobota 9.00-11.00

7.          

Marta

Dynowska

Warsztaty chemiczne

Środa 8 lekcja

8.          

Mariusz

Farion

Klub „Młody Przedsiębiorca”

wtorek

9.          

Ks.Jerzy

Frankiewicz

Chór

Wg planu sobota 9.00-1.00

10.       

Elżbieta

Grzybek

Zajęcia przygotowujące do matury

Czwartek – 8 lekcja

11.       

Beata

Hawrylak

Koło polonistyczne (przygotowanie do matury rozszerzonej)

Poniedziałek - 7 lekcja

12.       

Mirosława

Kędzierska

Zajęcia przygotowujące do matury

Czwartek – 8 lekcja

13.       

Andrzej

Kobylarz

Zajęcia z taekwondo

Wg planu

14.       

Maciej

Kokoszka

Zajęcia rekreacyjne na krytej pływalni

Wtorek godz. 18:00

15.       

Gabriela

Kostrubała

Zajęcia przygotowujące do matury

Poniedziałek – 8 lekcja

16.       

Konrad

Kostrubała

Zajęcia rekreacyjne z piłki siatkowej

Środa – 9 lekcja

17.       

Barbara

Kowalczyk

Zajęcia przygotowujące do matury

Piątek 1 godz.

18.       

s. Mirosława

Kozioł

Zajęcia przygotowujące do olimpiad

Czwartek – 9 lekcja

19.       

Agata

Kucharska

Zajęcia rekreacyjne na krytej pływalni

Wtorek godz. 17:00

20.       

Bożena

Kukułowicz

Zajęcia z uczniami przystępującymi do OTK

Wg planu

21.       

Urszula

Kusz

Koło z j.angielskiego – praca z uczniem zdolnym

Wtorek 8.00

22.       

Włodzimierz

Kuśmierczuk

Kuźnia Chemiczna

Sobota 8.00-12.00

23.       

Piotr

Linek

Klub Żywego Słowa

Wg planu

24.       

Magdalena

Lis

Koło polonistyczne (przygotowanie do matury rozszerzonej

Wtorek 8 lekcja

25.       

Piotr

Maliszewski

SKS – piłka nożna

Środa – 9 lekcja

26.       

Andrzej

Mazurkiewicz

Koło fizyczne

Czwartek – 9 lekcja

27.       

Lucyna

Mielniczuk

Warsztaty chemiczne

Czwartek – 7 lekcja

28.       

Magda

Mizerska-Pieniak

Zajęcia przygotowujące do matury

Piątek – 6 lekcja

29.       

Agnieszka

Muszyńska-Brzyska

Zajęcia przygotowujące do matury

Środa 1 lekcja

30.       

Jolanta

Naworol

Zajęcia przygotowujące do matury

Środa 1 godz.

31.       

Agnieszka

Niańko

Spotkania z wolontariuszami

Wtorek, czwartek

32.       

Magdalena

Nizioł

Zajęcia z języka rosyjskiego

Środa – 5 lekcja,

Poniedziałek – 2 lekcja

33.       

Grzegorz

Nogas

Koło informatyczne

Piątek 6 lekcja

34.       

Zbigniew

Pałka

Zajęcia z robotyki - projektowanie, budowanie i programowanie robotów

Środa 9 lekcja

35.       

Joanna

Pawluk

Koło polonistyczne – zajęcia dla maturzystów, gazetka

Piątek – 7 lekcja

36.       

Mirosława

Podhajny

Koło klasyczne

Piątek 7 lekcja

37.       

Emil

Rafalski

SKS tenis stołowy. Zajęcia Capoeira

 

38.       

Jadwiga

Rogala

Przygotowanie do matury – zajęcia wyrównawcze

Sobota 8.00-10.00

39.       

Magdalena

Sak

Zajęcia z historii i koło przygotowujące do matury

Poniedziałek – 8 lekcja

40.       

Paweł

Stańczak

Zajęcia wyrównawcze z biologii

Piątek 9 godzina

41.       

Małgorzata

Struk

Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego

Piątek 7 lekcja

42.       

Agnieszka

Szala

Zajęcia dla uczniów klas trzecich (przygotowanie do matury)

Środa 7 lekcja

43.       

Joanna

Szozda

Zajęcia wyrównawcze a j.angielskiego

Poniedziałek 6 lekcja

44.       

Anna

Szyszka

Zajęcia przygotowujące do matury

Czwarte 8.00

45.       

Marcin

Tomaszewski

Zajęcia rekreacyjne w siłowni chłopców

Środa 8 i 9  lekcja

46.       

Agnieszka

Turzyniecka

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej

Piątek 2 lekcja

47.       

Małgorzata

Twardziszewska

Zajęcia dla maturzystów (koło polonistyczne)

Piątek 7 lekcja

48.       

Dorota

Wituch

Zajęcia przygotowujące do konkursów i olimpiad

Wtorek 7 lekcja

49.       

Dorota

Wiśniewska-Brogowska

Zajęcia wyrównawcze przygotowujące do matury

Wtorek – 7 lekcja,

Czwartek – 8 lekcja

50.       

Katarzyna

Wyszyńska-Gwozda

Zajęcia przygotowujące do matury

Środa 5 lekcja